Aldatmak dizisi 30 Mayıs’ta final yapıyor - Haber Jet

Aldatmak dizisi 30 Mayıs’ta final yapıyor

ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak final mi yapıyor, ne zaman bitecek? Başrollerini Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender gibi isimlerin paylaştığı Aldatmak final bölümü ne zaman araştırılıyor. Aldatmak final bölüm tarihi açıklandı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Aldatmak dizisi ekran yolcuğunu sonlandırmaya hazırlanıyor.  Aldatmak dizisi izleyicileri dizi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederken Aldatmak final ne zaman? Sorusuna yanıt aradı. Son olarak 25 Nisan Perşembe akşamı 66. bölümü yayınlanan Aldatmak dizisinin devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

ALDATMAK FİNAL TARİHİ

Vahide Perçin (Güzide Yenersoy), Ercan Kesal (Ali Sezai Okuyan), Mustafa Uğurlu (Tarık Yenersoy), Cem Bender (Oltan Kaşifoğlu), Berkay Ateş (Kahraman Sarpoğlu), Yusuf Çim (Ozan Yenersoy) gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizi 30 Mayıs’ta ekrana gelecek bölümüyle ekranlara veda edecek. Aldatmak dizisinin sezon sonunda 71. Bölümle final yapacağı öğrenildi.

ALDATMAK HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Aldatmak her Perşembe 20.00’de izleyicisiyle buluşuyor. Aldatmak yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Aldatmak dizisi 30 Mayıs’ta final yapıyor 2

ALDATMAK DİZİSİ KONUSU

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu anlamaya başlar.

MagazinFilm Dizi