TOD’un yeni dizisi Zamanın Kapıları’nın 3. bölümü bugün yayınlanacak - Haber Jet

TOD’un yeni dizisi Zamanın Kapıları’nın 3. bölümü bugün yayınlanacak

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Zamanın Kapıları dizisinin yeni bölüm heyecanı başladı. Zamanın Kapıları 3. bölümü ile bugün TOD platformunda izleyici ile buluşacak.

İlk iki bölümü 23-29 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz izlenen TOD’un yeni dizisi Zamanın Kapıları izleyicinin beğenisini topladı. Güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken “Zamanın Kapıları” , Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de eş zamanlı olarak yayınlanıyor.

TOD için hazırlanan dizinin başrollerinde Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç yer alıyor. MED Yapım tarafından dijital platform için hazırlanan Zamanın Kapıları’nın yeni bölümünün ne zaman verileceği merak konusu oldu.

Zamanın Kapıları yeni bölüm ne zaman?

ZAMANIN KAPILARI 3. BÖLÜM NE ZAMAN?

Zamanın Kapıları 3. bölümünden fragman yayınlandı. İlk iki bölümün ardından heyecanla beklenen 3. bölüm bugün yayınlanacak. Zamanın Kapıları 3. bölümü ile 30 Mayıs Perşembe yani bugün izleyici ile buluşacak. Dizi dijital yayın platformu TOD’da izleyici ile buluşacak.

Zamanın Kapıları 3. bölüm ne zaman?

ZAMANIN KAPILARI KONUSU

Dizi Ayşe Övür’ün “Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü” kitabından uyarlandı. Büşra Cebe’nin senaryosunu kaleme aldığı dizi bilgisayar dehası olan Sinan ve Türkiye’nin en büyük iş insanlarından birinin kızı olan Nevra’nın  kesişen yollarına odaklanıyor.

Sahip olduğu olanaklara rağmen,  asosyal bir yaşam süren Sinan’ın, Nevra ile tanışmasıyla geçmişin kapıları bir bir aralanacak. İkilinin karşılaşmasıyla tüm sırlar ortaya çıkacak ve Nevra’nın kendi gerçekliğiyle yüzleşmeye başlayacak.

Birlikte gerilim dolu bir yolculuğa çıkan çiftin serüveni tutkulu bir aşka dönüşecek ancak beraberinde birçok felaketi ve ölüm de yaşanacak.

Zamanın Kapıları konusu ne?

ZAMANIN KAPILARI 3. BÖLÜM FRAGMANI

30 Mayıs Perşembe günü 3. bölümü ile izleyicisi ile buluşacak Zamanın Kapıları yeni bölüm

fragmanı yayınlandı. Sinan ve Nevra’nın birbirini tanıma sürecindeki soru işaretleri artarken yeni bölümle birlikte neler olacağı heyecanla bekleniyor. MED Yapım tarafından paylaşılan dizinin yeni bölüm tanıtımına beğeni ve yorum yağdı.

ZAMANIN KAPILARI OYUNCU KADROSU

Yunus Ozan Korkut’un yönettiği  Zamanın Kapıları’nın oyuncu kadrosunda şu isimler yar alıyor;

Birkan Sokullu

Esra Bilgiç

Cem Bender

Erkan Can

İbrahim Selim

Alper Saldıran

Selen Uçer

Elçin Afacan

Naz Çağla Irmak

Engin Yüksel

Enes Külahçı

Elçin Zehra İrem

Film DiziTrend

TOD’un yeni dizisi Zamanın Kapıları’nın 3. bölümü bugün yayınlanacak” haberine 3 yorum yapıldı.

 • Ezgi Ezgi

  3. bölüm için gözümüz yollardaydı

  Yanıtla
 • Emine Emine

  Zamanın Kapıları güzel dizi tavsiye ederim

  Yanıtla
 • Ali Ali

  Senaryosu bir kitaptan uyarlanmış Zamanın Kapıları kitabını okumamıştım merak ettim

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir