Eski eşinden şiddet gören Nagehan Alçı yaşadıklarını Twitter hesabında paylaştı - Haber Jet

Eski eşinden şiddet gören Nagehan Alçı yaşadıklarını Twitter hesabında paylaştı

Nagehan Alçı eski eşi tarafından şiddet gördüğüne dair iddialarını detayları ile Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Sosyal medyada büyük bir yankı uyandıran olay kısa sürede tepki topladı. Nagehan Alçı'nın takipçileri onu desteklediklerine dair yanıtlar ile kendisinin yanında durdular.

Gazeteci Nagehan Alçı, 3 Ekim 2023 tarihinde boşandığı eşi Rasim Ozan Kütahyalı’dan fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü iddia ederek dikkatleri üzerine çekti.

Nagehan Alçı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla evlilik sürecinde yaşadıklarını detaylı bir şekilde anlattı ve uzun yıllar süren sessizliğini bozdu.

Nagehan Alçı eski eşi kim?

NAGEHAN ALÇI ESKİ EŞİ RASİM OZAN KÜTAHYALI TARAFINDAN ŞİDDETE MARUZ KALDIĞINI AÇIKLADI

Nagehan Alçı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarda, yaşadığı zorlu süreçleri dile getirdi.

Alçı, evlilik hayatı boyunca hem fiziksel hem de psikolojik şiddet gördüğünü belirterek “Yıllardır korkudan boşanmaya cesaret edemedim” dedi.

Bu sözlerle başlayan açıklamaları, onun yaşadığı içsel mücadeleyi ve şiddetin derin izlerini ortaya koyarak tüm sosyal medyada ses getirdi.

Eski Eşinden şiddet Gören Nagehan Alçı Yaşadıklarını Twitter Hesabında Paylaştı

NAGEHAN ALÇI’NIN ESKİ EŞİ KİM?

Nagehan Alçı’nın eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı.

3 Ekim 2023’te boşandığı Rasim Ozan Kütahyalı’dan tehdit aldığını ve şiddet gördüğünü duyuran Nagehan Alçı birçok ciddi açıklamada da bulundu.

Eski Eşinden şiddet Gören Nagehan Alçı Yaşadıklarını Twitter Hesabında Paylaştı

Nagehan Alçı, evlilik sürecinde yaşadığı şiddeti şu sözlerle ifade etti:

Başkaları için avaz avaz bağırırken kendi için hep susuyor, içine atıyor. Ben uzun, çok uzun yıllardır tahayyül edemeyeceğiniz boyutlarda psikolojik, fiziksel ve ekonomik bir şiddet sarmalının içinde yaşadım. Evliliğim boyunca maruz kaldığım şiddet ve korkunç boyutlardaki manipülasyonun üzerini çocuklarıma bu hikayeyi miras bırakmayayım, böyle bir şeyle anılmasınlar, kendi mağduriyetim işimin önüne geçmesin, diyerek örttüm. En büyük pişmanlığım onca zaman yaşadıklarım sanki kendi kusurummuş gibi susmuş olmamdır. Uğradığım şiddetle kendi kendime baş etmeye çalıştım. Yıllarca bunları-kendi şahit oldukları hariç- ailemle dahi paylaşmadım. Bunun yalnızca iki istisnası var… Kardeşim Lalehan Gülle ve avukatım Gözde Egemen. İkisi de her şeye şahit… Yıllarca korkudan boşanmaya cesaret edemedim. Korunmak için kapıya polis çağırdığımı, geldiklerinde haberlere konu oluruz çocuklar kötü etkilenir diye vazgeçip geri gönderdiğimi bilirim.

Evliliği boyunca maruz kaldığı manipülasyon ve şiddetin üzerini örtmek için çocuklarına bu hikayeyi bu şekilde bırakmak istemediğini belirten Nagehan Alçı sosyal medyada gündeme oturdu.

Alçı, yaşadığı şiddeti işinin önüne geçmemesi için de gizli tuttuğunu söyledi.

İlgili Haberler

Eski Eşinden şiddet Gören Nagehan Alçı Yaşadıklarını Twitter Hesabında Paylaştı

RASİM OZAN KÜTAHYALI ESKİ EŞİ NAGEHAN ALÇI’YA ŞİDDET Mİ UYGULUYORDU?

Nagehan Alçı’nın Twitter üzerinden yaptığı açıklamara göre yıllar süren fiziksel ve psikolojik şiddetin bitmediği iddia ediliyor.

Negahan Alçı boşanmalarına rağmen hala sıkıntı çektiğini ve bu duruma artık daha fazla sessiz kalamayacağını dile getirdi.

Eski Eşinden şiddet Gören Nagehan Alçı Yaşadıklarını Twitter Hesabında Paylaştı

Yaptığı paylaşımlarda Rasim Ozan Kütahyalı tarafından maruz kaldığı şiddet ve manipülasyonları şu şekilde ifade etti:

Şimdi açıp çekmecelere bakıyorum, Gözde ile hazırladığımız 2019 tarihli boşanma dilekçeleri var…Hiç birini işleme koyamamışım… Nihayet geçen yıl cesaretimi toplayıp sırf bu şiddet ve işkenceden kurtulmak için dava açtım fakat yine tehdit edilerek bana dayatılan boşanma şartlarını kabul ettim. Ancak boşanmakla da şiddetten kurtulamadım sevgili hemcinslerim… Her gün hakarete ve iftiraya uğramaktan, tehdit edilmekten kurtulamadım. Ama artık susmayacağım. Gerekli hukuki süreçleri başlatıyorum. Hukuka ve adalete güvenim tam. Şayet benimle empati kuran kadınlar varsa, onlara diyorum ki sizi çok iyi anlıyorum ama lütfen susmayın!

Sustukça şiddet devam ediyor. Boşansanız da ediyor.

Sizi kendi malı, yönetebileceği bir kukla gibi gören, aşağılayarak özgüveninizi ayaklar altına alan, size el kaldıran, yıllarca biriktirdiğiniz emeklerinizi sömüren, çalışmalarınız karşılığı kazandığınız tüm kazancınızı elinizden alan erkeklere karşı sesinizi yükseltin.

Yükseltelim… Dur diyelim. Yeter diyelim… Yeter!

Eski Eşinden şiddet Gören Nagehan Alçı Yaşadıklarını Twitter Hesabında Paylaştı

Sosyal medya hesabında yaptığı açıklamalar ve iddialar doğrultusunda takipçilerinde büyük bir destek gören Nagehan Alçı adalete güvendiğini belirtti.

Gerekli hukuki işlemleri devreye soktuğunu ve artık hukuksal olarak hakkını aramak istediğini belirten Nagehan Alçı sosyal medyada birçok kişi tarafından ciddi bir destek gördü.

Eski Eşinden şiddet Gören Nagehan Alçı Yaşadıklarını Twitter Hesabında Paylaştı

Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir