Demon Slayer 5. sezon 9. bölüm bekleniyordu! Diziden bir süre yeni bölüm gelmeyecek - Haber Jet

Demon Slayer 5. sezon 9. bölüm bekleniyordu! Diziden bir süre yeni bölüm gelmeyecek

Dünyaca ünlü anime serisi Demon Slayer, 5. sezonu 8. bölümünün yayınlanmasının ardından 9. bölümünün yayınlanması bekleniyor. İblis avcısı Tanjiro Komado'nun hikayesini anlatan dizinin sevenleri 6. sezonuna dair beklentilerini paylaşmakta.

Manga serisi anime olarak yayınlanan Demon Slayer, 5. sezon 9. bölümü beklenirken dizinin 8 bölümle 5. sezonunun tamamlandığı düşünülüyor.

DEMON SLAYER 5. SEZON YENİ BÖLÜM GELECEK Mİ?

Demon Slayer 5. sezon 8 bölümün yayınlanmasının ardından 9. bölümün gelmeyeceği öğrenildi. Dizinin kalan bölümleri 1 veya 1 buçuk yıl sonra ya 5. sezon 9. bölüm olarak veya 6. sezon olarak yayınlanacak.

Dizi sezonlarındaki bu karışıklık, Demon Slayer’ın Japonya’da film olarak yayınlanması ve Avrupa’ya dizi olarak bölerek pazarlanmasından kaynaklanıyor.

Demon Slayer 5. sezon kaç bölüm? Demon Slayer final oldu mu? Demon Slayer 5. sezon 9. bölüm  ne zaman?

DEMON SLAYER 6. SEZON VAR MI?

5. sezonu tamamlandığı düşünülen Demon Slayer’ın 6. sezonunun yayın tarihi henüz belli olmasa da 1 veya 1 buçuk yıl sonra geleceği tahmin ediliyor.

Dizinin 6. sezonunun final sezonu olabilir.

Demon Slayer 6. sezon gelecek mi, ne zaman? İblis Keser kaç sezon?

Öte yandan diziye ek olarak üç yeni filmin de geleceği sızdırıldı. Buna göre üç film sırasıyla Ustay Akaza, Ustay Douma ve Ustay Kokushibo hayatını konu alacak.

Film Dizi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir