Ünlü cosplayer İrina Meier, Beyaz Futbol'a yapılan shopu gerçek sandı Instagram hesabında paylaştı - Haber Jet

Ünlü cosplayer İrina Meier, Beyaz Futbol’a yapılan shopu gerçek sandı Instagram hesabında paylaştı

Uzun süredir ekranlarda olan spor programı Beyaz Futbol sık sık sosyal medyanın diline düşmeye devam ediyor.  Sunuculuğunu Ertem Şener'in yaptığı, yorumcu koltuğunda ise Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz'ın oturduğu program birbirinden ilginç anlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak bir sosyal medya kullanıcısının programın bir kesitine yaptığı shop hızla yayıldı. Ünlü Cosplayer İrina Meier ise Beyaz Futbol'a yapılan shopu gerçek sanarak sosyal medya hesabında paylaştı.

Cumartesi ve Pazar “Beyaz Futbol” adıyla, Pazartesi ise “Derin Futbol” adıyla Beyaz TV’de yayınlanan spor programı sık sık sosyal medyada gündem oluyor.

Haftanın 3 günü yayınlanan programın sunucu koltuğunda Ertem Şener otururken, ona yorumcular olarak Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz eşlik ediyor.

Yaptığı spor yorumlarının yanında birbirleriyle olan diyaloglarıyla da dikkat çeken program sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Sosyal medyanın sık sık hedefi olan programda yine ilginç anlar yaşandı.

Bir sosyal medya kullanıcısı programın bir kesitini shoplayıp video halinde paylaştı. Videoda yapılan shopta ortada dönen görüntülere Ünlü Cosplayer İrina Meier’in Instagram hesabı yerleştirildi.

Ortaya renkli görütülerin çıktığı fake video hızla yayılınca İrina Meier de eline ulaştı.

Ünlü cosplayer İrina Meier, Beyaz Futbol'a yapılan shopu gerçek sandı Instagram hesabında paylaştı 2

Ünlü Cosplayer görüntüleri gerçek sanarak “Görünüşe göre büyük bir futbol yayını sırasında grafiklerden sorumlu kişi, futbol görüntüleri yerine Instagram sayfamı açmış.” notuyla hikayesinde paylaştı.

Ünlü cosplayer İrina Meier, Beyaz Futbol'a yapılan shopu gerçek sandı Instagram hesabında paylaştı 3

Bu İrina Meier’in olayı gerçek sanması ise sosyal medya kullanıcılarına eğlenceli anlar yaşattı.

Ünlü cosplayer İrina Meier, Beyaz Futbol'a yapılan shopu gerçek sandı Instagram hesabında paylaştı 4

Editörün SeçtikleriGündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir