Karsu’nun Haziran ayında evleneceği Hollandalı sevgilisi Mike Schrama kimdir? - Haber Jet

Karsu’nun Haziran ayında evleneceği Hollandalı sevgilisi Mike Schrama kimdir?

Ünlü şarkıcı Karsu, Haziran ayında bir süredir birlikte olduğu Hollandalı sevgilisi ile nikah masasına girmeye hazırlanıyor. Hollanda'da gerçekleşecek düğün ile ilgili sürpriz detaylar belli olurken Karsu kiminle evleniyor sorusu gündeme geldi. Karsu'nun Hollandalı sevgilisi Mike Schrama kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne sorularının yanıtlarını detaylandırdık.

Türk asıllı Hollandalı şarkıcı ve piyanist Karsu Dönmez 2022 Ekim ayında evlenme teklifi aldığı erkek arkadaşı Mike Schrama ile dünya evine giriyor. Güçlü sesi ve konserleri ile geniş hayran kitlesine ulaşan Karsu mutluluğa evet dediği sevgilisi Mike Schrama ile bu yıl Haziran ayında evleniyor.

Hollanda’da yaşayan 34 yaşındaki Hataylı şarkıcı Karsu’nun Türk örf ve adetlerine uygun bir şekilde kır düğünü hayal ettiği konuşuluyor. Öte yandan Karsu Dönmez düğününe Hollanda Kraliçesi Maxima’yı da davet ettiği yönünde detaylar da ortaya çıktı.

Karsu’nun Haziran Ayında Evleneceği Hollandalı Sevgilisi Mike Schrama Kimdir?

Geçtiğimiz günlerde Hollanda Kurtuluş günü için sahne alan Karsu’yu izleyenler arasında Hollanda Kraliçesi Maxima da vardı.

Müzik hayatına 16 yaşındayken babasının Amsterdam’daki restoranında müşterilere piyano çalarak başlayan Karsu çıkardığı albümler ve konserleri ile kariyer basamaklarında yükselişe gerçek emin adımlarla yürüyor. Karsu Dönmez bu kez özel hayatı ile magazin gündeminin odağında. Karsu ve müstakbel eşi Mike Schrama gözlerden uzak yaşadığı mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırıyor.

Sürpriz düğüne az zaman kala Karsu’yu yakından takip eden hayranları Karsu Dönmez’in müstakbel eşi Mike Schrama’nın hayatı hakkında detaylar merak edildi. Mike Schrama yaşı ve mesleği hakkında detaylar…

Karsu’nun Haziran Ayında Evleneceği Hollandalı Sevgilisi Mike Schrama Kimdir?

MİKE SCHRAMA KİMDİR?

Mike Schrama Hollandalıdır. 1989 yılında doğan Schrama 35 yaşındadır ve yaşamını Hollanda’da sürdürüyor.

Sosyal medya platformu Instagram’da mike.schrama”kullanıcı adı ile yer alan Mike Schrama’nın  9 bin takipçisi var. Schrama’nın bir menajerlik ajansına bağlı olarak sporcu menajerliği yapıyor. Ayrıca İş Stratejisi Danışmanı alanında kariyerini yürütüyor.

Karsu’nun Haziran Ayında Evleneceği Hollandalı Sevgilisi Mike Schrama Kimdir?

Bir süredir ünlü şarkıcı Karsu Dönmez ile birlikte olan Mike Schrama 2022 yılında Karsu’ya evlenme teklifi etti. Karsu ve müstakbel eşi Mike Schrama Haziran ayında evlenecek.

Mike Schrama kişisel Instagran hesabından Karsu ile birlikte birçok fotoğraf paylaşıyor.

MagazinBiyografi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir